Zippo marlboro

Miejsce na zadawanie pytań odnośnie oryginalności
Regulamin forum
1. Wszelkie pytania o oryginalność zapalniczek prosimy zadawać w tym temacie
2. Nie piszemy w treści wiadomości zdań typu: Jak w temacie...
3. Aby uzyskać szybką i prawidłową odpowiedź do swojego postu należy załączyć zdjęcie spodu obudowy oraz wkładu, lub link do ogłoszenia/aukcji.
3. Niestosowanie się do niniejszego regulaminu skutkuje kasowaniem ogłoszenia bez ostrzeżenia.
Big Fefe
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 50
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 1:44 pm
Bday.: H ZIPPO XV

Re: Zippo marlboro

Post autor: Big Fefe »

Haha nadzieja umiera ostatnia
Big Fefe
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 50
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 1:44 pm
Bday.: H ZIPPO XV

Re: Zippo marlboro

Post autor: Big Fefe »

Jestem nową osobą w tym świecie i na archiwum allegro znalazłam dużo fajnych zapalniczek za grosz a kilka lat później sprzedaje te same zapalniczki po o wiele wyższej cenie i czy kiedyś zapalniczki kolekcjonerskie były tak tanie czy to było kilka przypadków.

https://archiwum.allegro.pl/oferta/zapa ... 94280.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dzięki
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Zippo marlboro

Post autor: gacoperz »

Jesteś nowy, pytasz o wycenę, dostajesz nie zadowalającą i starszą się udowodnić sobie ze zapalniczka jest droższa ;-)

To zrozumiałe z jednej strony :-)

Ale jedyne słuszne stwierdzenie to takie, że przedmiot jest tyle warty za ile ktoś będzie chciał go kupić ;-)

Często są zapalniczki które wstawione są za spore kwoty ale nikt ich nie kupuje.
Big Fefe
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 50
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 1:44 pm
Bday.: H ZIPPO XV

Re: Zippo marlboro

Post autor: Big Fefe »

Nie w tym rzecz tak jak w przykładzie który podałem zapaśniczka została kupiona za 80zl mimo niskiej ceny kup teraz a ta sama zapalniczkę sprzedałem za 200 w 3 godziny od wystawienia + kilka zapytań
ODPOWIEDZ