Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limited

Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: viciu »

Spoko, Pan Tomita zaraz zacznie Cię oqierbalać, żeś prostak i nie znasz się.
http://www.motocykle.home.pl/forumzippo ... 36218cba66" onclick="window.open(this.href);return false;
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
Tomita54
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 02, 2018 7:42 am
Bday.: .... ZIPPO ...
Allegro: tomita52
E-bay: tomita54

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: Tomita54 »

djarab pisze:Póki co, to rozmowa jak ze ślepym o kolorach...
Nie sądzę .
Nigdy nie byłem drogi, oto tekst z dawnej zakładki "moja strona" (czy jakoś tam, bo to znieśli) na Allegro :

Pierwszy Sklep Kolekcjonerski Zippo " TOMITA "
na Allegro powstał 01.07. 2007 roku z myślą o polskich kolekcjonerach zapalniczek ZIPPO.

W cenie komercyjnych zapalniczek ZIPPO wyprodukowanych w ilościach kilkudziesięciu (kilkuset) tysięcy sztuk a oferowanych przez innych Sprzedawców Komercyjnych - Sklep "TOMITA" wystawia na swoich aukcjach Allegro nawet Super-Kolekcjonerskie zapalniczki ZIPPO o limitowanych edycjach 100 - 1000 szt. na Świat !!!

Ponadto wystawiam na zamówienie aukcje wybranych modeli Zippo z kolekcjonerstwa światowego - posiadam dobre kontakty z najlepszymi Sklepami Kolekcjonerskimi na Świecie.

Sprzedawane przeze mnie zapalniczki są w ok. 99 % - nieużywane i nigdy nie zalewane benzyną. Wszystkie są 100 % ORYGINALNE i posiadają z racji autentyczności - dożywotnią
gwarancję producenta - Zippo Bradford USA.


I faktycznie byle świerze "badziewie" z co ładniejszym widoczkiem, czy naklejką w tamtych latach Komercyjni sprzedawali po 200-250 zł .
Były takie czasy , gdy temat ZIPPO był "the beginner" w Polsce.
Awatar użytkownika
djarab Online
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: djarab »

Chyba najpierw powinieneś pokazać co masz na sprzedaż, żeby w ogóle zacząć rozmawiać o pieniądzach...
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: viciu »

Powinieneś z automatu wiedzieć, co Pan Tomita miał dziesięć lat temu w kolekcji i co teraz idzie na sprzedaż, a nie dopytywać jak jakiś abnegat.
W końcu był Światowym Kolekcjonerem z Kontaktami; Inwestorem; a nie polskim plebsem.
Więc jak nie wiesz, to Pan Tomita nie będzie pereł przed wieprze rzucał, jeno na Światowym eBay'u w konkurencyjnych cenach je być może wystawi.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: Beeker »

Niech ktoś zgasi tego trolla, co to podobno 10 lat temu miał jakąś zapalniczkę...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Awatar użytkownika
Tomita54
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 21
Rejestracja: sob cze 02, 2018 7:42 am
Bday.: .... ZIPPO ...
Allegro: tomita52
E-bay: tomita54

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: Tomita54 »

Beeker pisze:Niech ktoś zgasi tego trolla...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
No i jesteśmy w domu... to takie "charaktyrystyczne" dla naszej polskiej Nacji !!!
Jak ktoś ma więcej, lepiej, lub ładniej - to hate, hate i jeszcze raz hate. Smutne .

A teraz info dla prawdziwych Kolegów Kolekcjonerów a nie takich prymit...ych cha..ów jak ten @Beeker .
Zacznę na początek przedstawiać tańsze kolekcjonerskie Zippa.
A na koniec będą RARYTASY Zippo (przykładowe fotki) . Ceny będą DUŻO NIŻSZE od Światowych .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: viciu »

Tomita54 pisze: No i jesteśmy w domu... to takie "charaktyrystyczne" dla naszej polskiej Nacji !!!
Jak ktoś ma więcej, lepiej, lub ładniej - to hate, hate i jeszcze raz hate. Smutne .

A teraz info dla prawdziwych Kolegów Kolekcjonerów a nie takich prymit...ych cha..ów jak ten @Beeker .
Zacznę na początek przedstawiać tańsze kolekcjonerskie Zippa.
A na koniec będą RARYTASY Zippo (przykładowe fotki) . Ceny będą DUŻO NIŻSZE od Światowych .
Serio masz 64 lata? Bo zachowujesz się jak piętnastolatek ze zmazami nocnymi, który jeszcze co prawda trądziku nie wyleczył, ale wie wszystko najlepiej.
Chyba, że to demencja starcza.
Już dziesięć laty temu pokazałeś, że, z poszanowaniem delikatnych uszu, wyżej srasz niż dupę masz. Wystarczy przeczytać dwa tematy, w jakich się udzielałeś przed dekadą.
Po powyższym tekście powiem krótko: wsadź se te rarytasy po cenach dużo niższych.
Do pudeł, gdzie leżały, czekając na wzrost wartości.
Ech, te pieprzone polaczki nie dość, że tylko hate, hate i jeszcze raz hate, to się na zippach nie znają. Łot a nejszyn, fakin szit.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: Beeker »

No i jesteśmy w domu... to takie "charaktyrystyczne" dla naszej polskiej Nacji !!!
Od naszej polskiej nacji to Ty się odstosunkuj, bo najwyraźniej bliżej Ci do zmartyrologizowanej "nacji handlowej".

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Awatar użytkownika
lawcu
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1850
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 9:25 pm
Bday.: // ZIPPO /
Lokalizacja: Komorów

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: lawcu »

Jakoś zwrot „prawdziwy kolekcjoner” itp. dość kiepsko mi się kojarzy


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Wyprzedaż kolekcji ZIPPO vintage , mint. Większość Limit

Post autor: Beeker »

Ale mimo wszystko trzeba przyznać, że imponująca kolekcja ...

















... fotek z neta. :rotfl:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Zablokowany