Dla kupujących na Ebay.uk

Awatar użytkownika
osterode
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 13, 2011 11:06 am
Bday.: Not specified

Dla kupujących na Ebay.uk

Post autor: osterode »

Na taką aukcję natknąłem sie dziś z rana. Nigdy nie miałem kłopotów z brytyjską pocztą, ale to mnie z lekka zaniepokoiło.

http://www.ebay.co.uk/itm/ZIPPO-LIGHTER ... 1c308f1c5b" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Dla kupujących na Ebay.uk

Post autor: Beeker »

Moje kilka sztuk z UK kilka miesięcy temu zostały wykluczone przez Royal Mail z transportu lotniczego i przez to płynęły i jechały do mnie prawie dwa miesiące. :zakrecony:

Ale to już przesada. :szok:
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Sopel32

Re: Dla kupujących na Ebay.uk

Post autor: Sopel32 »

Ja też miałem problemy z wysyłką do Austrii Zippo,mieszkam tu w UK,i jeśli chodzi o wysyłkę takich przedmiotów jak zapalniczki,bardzo zaostrzyły się przepisy od tego roku,na przyszłość jeśli będziecie kupować w UK, napiszcie sprzedającemu,aby napisał na kopercie że, w środku znajdują się zapalniczki nie napełnione łatwo palnymi substancjami (Benzyna,Gaz).
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Dla kupujących na Ebay.uk

Post autor: Beeker »

Moje były tak opisane, a i tak skaner wyeliminował je z transportu lotniczego na "ground shipment". Royal Mail to dziwna instytucja. Nawet interwencja sprzedającego u jakiejś szychy nic nie dała. Procedura i już.
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Sopel32

Re: Dla kupujących na Ebay.uk

Post autor: Sopel32 »

Ach te angole i ich przepisy bezpieczeństwa :mur:
ODPOWIEDZ