Oryginał?

Miejsce na zadawanie pytań odnośnie oryginalności
Regulamin forum
1. Wszelkie pytania o oryginalność zapalniczek prosimy zadawać w tym temacie
2. Nie piszemy w treści wiadomości zdań typu: Jak w temacie...
3. Aby uzyskać szybką i prawidłową odpowiedź do swojego postu należy załączyć zdjęcie spodu obudowy oraz wkładu, lub link do ogłoszenia/aukcji.
3. Niestosowanie się do niniejszego regulaminu skutkuje kasowaniem ogłoszenia bez ostrzeżenia.
YSL
Jednopostowiec
Jednopostowiec
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 14, 2018 2:11 pm
Bday.: F ZIPPO XV

Oryginał?

Post autor: YSL »

http://allegro.pl/zestaw-zippo-zapalnic ... 38472.html" onclick="window.open(this.href);return false; Jak myślicie czy jest to oryginał?
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Oryginał?

Post autor: Beeker »

Na podstawie zdjęć z aukcji nie da się niczego złego, ani dobrego o tej zapalniczce powiedzieć - potrzebne są zdjęcia spodu obudowy i wyjętego wkładu.

Sprzedawca nie jest "z nikąd" - jest adres fizyczny firmy, mail i telefon, co jest na plus, ale ja go osobiście nie znam.

Cena za taki zestawik jest całkiem OK.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Awatar użytkownika
Bogio
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 871
Rejestracja: pn maja 13, 2013 3:08 pm
Bday.: //// ZIPPO ///
Lokalizacja: Katowice

Re: Oryginał?

Post autor: Bogio »

Beeker pisze:Na podstawie zdjęć z aukcji nie da się niczego złego, ani dobrego o tej zapalniczce powiedzieć - potrzebne są zdjęcia spodu obudowy i wyjętego wkładu.

Sprzedawca nie jest "z nikąd" - jest adres fizyczny firmy, mail i telefon, co jest na plus, ale ja go osobiście nie znam.

Cena za taki zestawik jest całkiem OK.
Dokładnie tak jak Beeker napisał, sprzedawca nieznany , chociaż małe prawdopodobieństwo podróbki , to zawsze jakieś jest.
ODPOWIEDZ