Zippo H XIV - pytanie

Wątpliwości związane z ZIPPO lecz nie o oryginalność tutaj pytamy
Ginek
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 14, 2017 7:45 am
Bday.: H ZIPPO XIV

Re: Zippo H XIV - pytanie

Post autor: Ginek »

Nawiązując do tego co napisaliście, tego nie wystawiałem osobiście, nie pracuje Sam także tutaj nie jestem w stanie wszystkiego upilnować także aukcja została ściągnięta.

Wszystkiego nie da rady samemu ogarnąć :) Także Dzięki za odpowiedzi które tutaj otrzymałem :)
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Zippo H XIV - pytanie

Post autor: viciu »

Pognaj odpowiedzialnemu za wystawianie wspomniany wyżej paragraf. Bo to fajnie fajnie, a beknąć można zdrowo. I nie ma, że "ja nie wiedziałem", bo nieznajomość prawa szkodzi. A po cholerę sobie wyrok na grzbiet brać...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Zippo H XIV - pytanie

Post autor: viciu »

Ginek, jednak wygląda na to, że celowo wprowadzasz w błąd. Raz rozumiem, ale ogłoszenie na stronie lombardu znów takie samo...
https://www.loombard.pl/produkt/1010884 ... ytaj-opis/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ