Ogrzewacz zippo do rąk

Wątpliwości związane z ZIPPO lecz nie o oryginalność tutaj pytamy
luge667
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 7
Rejestracja: śr sty 21, 2015 2:16 pm
Bday.: Not specified

Re: Ogrzewacz zippo do rąk

Post autor: luge667 »

Ja już się wypowiedziałem na ten temat i nie będę powtarzał.
G... nie ogrzewacz. Oczywiście w tym roku jak przymrozi i pójdę łowić z lodu sprawdzę drania ale nie ma to jak jednorazowe ogrzewacze z Deca. Wsadzam do rękawiczki i w niczym nie przeszkadzają. Zippo do rękawiczki nie wsadzę. Ogrzewacze nawet noszę w codziennym EDC w razie potrzeby.
kamilkrajewski
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 08, 2019 6:01 pm
Bday.: . ZIPPO

Re: Ogrzewacz zippo do rąk

Post autor: kamilkrajewski »

Luge, rzeczywiscie te jednorazowe ogrzewacze dzialaja kilka godzin? Mydlalem by kupic takie niemieckie wkladki do butow jednorazowe. Dobrze grzeją?
didiana636
Jednopostowiec
Jednopostowiec
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 03, 2019 1:33 pm
Bday.: ... ZIPPO ...
Kontakt:

Re: Ogrzewacz zippo do rąk

Post autor: didiana636 »

Ostatnio chciałam zakupić, widzę że jakieś są na ali, czy warto tam kupić czy są to zwykłe podróbki?
-------------------------------------------------------------------


KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - https://www.mk-cosmetics.pl
GALERIA POKAZÓW - https://www.mk-cosmetics.pl/galeria-zdjec
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Ogrzewacz zippo do rąk

Post autor: gacoperz »

Na Ali oryginału raczej nie uswiadczysz
Miniek
Jednopostowiec
Jednopostowiec
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 12, 2021 8:05 am
Bday.: ... ZIPPO ..

Re: Ogrzewacz zippo do rąk

Post autor: Miniek »

Hej Wszystkim,
No więc stałem się posiadaczem Zippo hand warmera.
Zalałem może 1/4 kanisterka chcąc jedynie sprawdzić jak działa. Działał dokładnie 2,5h. Przez ten czas grzał przeciętnie ciepło, chwilami bardziej. Po włożeniu w etui podejrzewam, że w plenerze mógłbym go nie poczuć.
Zalałem jeszcze raz, tym razem na opcję 12h. Grzał dokładnie 9h, a ciepły jeszcze z pół godziny, czyli w porównaniu z niektórymi wpisami, że na całym zbiorniku komuś tam działał 17-23h mój działa dość krótko, nawet zod zapewnień producenta.
W obu przypadkach i o to właściwie pytam czy ktoś się z tym spotkał. Otóż pod koniec działania, przez jakieś 15-20minut, urządzenie grzeje tak jakbym oczekiwał. Jest tak gorące, że można je złapać jedynie za spód obudowy, inaczej poparzy. Miał ktoś podobnie...? Po czym zaczyna się wychładzać.
Moje wrażenia... No cóż, mam coś takiego pierwszy raz i jako ciekawostka, coś tam grzejaca, w miarę ok. Natomiast tak obiektywnie? Ciepłe rękawice, ocieplacz, dbanie o ruch pobudzający krążenie i dać sobie spokój z Zippo. To raczej gadżet, ciekawostka niz coś, co Was uratuje od zimna na szlaku ;)
ODPOWIEDZ