Forumowa 2016

Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Forumowa 2016

Post autor: gacoperz »

My nie będziemy jej rozdawać ale mam nadzieję, ze zakupi ją duuża liczba użytkowników tego forum.

Postaw się proszę w sytuacji w której to Ty istniejesz w jakiejś społeczności z której członkami wiążą cię wszelkiego rodzaju relacje (hyhy :hyhy: ), czujesz że jesteś jej częścią. BUDUJESZ JĄ! Aż po dziesięciu latach okazuje się, że nie możesz sobie pozwolić na zakup pierwszej zapalniczki jaką dla nas zrobią w Bradford!
Wkurw gwarantowany. Ba! Nie tyko wkurw bo wkurwa mamy codziennie ale to coś w rodzaju niedowierzania! Bo jak to? Czy ja już jestem wykluczony? Nie, nie jesteś bo myślę, że na pomoc można liczyć współkamratów (nie myślę ale wiem) ale ...


Proszę zastanów się.
taxus
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 08, 2015 11:51 pm
Bday.: Not specified
Allegro: romeczekw

Re: Forumowa 2016

Post autor: taxus »

gacoperz pisze:My nie będziemy jej rozdawać ale mam nadzieję, ze zakupi ją duuża liczba użytkowników tego forum.

Postaw się proszę w sytuacji w której to Ty istniejesz w jakiejś społeczności z której członkami wiążą cię wszelkiego rodzaju relacje (hyhy :hyhy: ), czujesz że jesteś jej częścią. BUDUJESZ JĄ! Aż po dziesięciu latach okazuje się, że nie możesz sobie pozwolić na zakup pierwszej zapalniczki jaką dla nas zrobią w Bradford!
Wkurw gwarantowany. Ba! Nie tyko wkurw bo wkurwa mamy codziennie ale to coś w rodzaju niedowierzania! Bo jak to? Czy ja już jestem wykluczony? Nie, nie jesteś bo myślę, że na pomoc można liczyć współkamratów (nie myślę ale wiem) ale ...


Proszę zastanów się.
Masz rację, że nikt nie powinien czuć się wykluczony z powodu, że jest mniej zamożny od innych. Dlatego też zaproponowałem dwa podkłady:siver i chrom. Wizualnie - żadna różnica. Forsuję silver sterling nie dlatego, że leżę na pieniądzach i nie wiem co z nimi zrobić ale dlatego, że Jubileuszowa powinna być wyjątkowa pod każdym względem...A ostatecznie będzie tak, jak zadecyduje większość Kolegów :)
Awatar użytkownika
pipasssek
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2022
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 7:04 pm
Bday.: /// ZIPPO ///
Lokalizacja: Wien AT (Chalupki PL)

Re: Forumowa 2016

Post autor: pipasssek »

Panowie, Oppiz i Beeker juz widzieli jak rusek na facebook "robi" jak by nasza rocznicowa tak wygladala to bym bral :ok:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Forumowa 2016

Post autor: djarab »

Dobry szpec od CNC i bydzie :)
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
Beeker
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 3776
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 9:40 pm
Bday.: | ZIPPO
Allegro: psmb
E-bay: psmb70
Lokalizacja: Lublin i okolice

Re: Forumowa 2016

Post autor: Beeker »

Ja biorę tą ruską. Nawet na brushed brass '41 replica. Choć wolałbym na HPB Armor.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego." - Napoleon Bonaparte (Somosierra, 1808)
Salva
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 31
Rejestracja: śr cze 10, 2015 5:21 pm
Bday.: H ZIPPO VIII

Re: Forumowa 2016

Post autor: Salva »

Piękna, ale taki grawer sporo przewyższa cenę zapalniczki.
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: Forumowa 2016

Post autor: oppiz »

Salva pisze:...ale taki grawer sporo przewyższa cenę zapalniczki.
Możesz podać ceny? Gdzie mi to zrobią? Interesuje mnie taki grawer, nawet jeśli droższy od zapalniczki... .
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
Awatar użytkownika
Tyli
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 626
Rejestracja: śr kwie 20, 2011 9:23 pm
Bday.: \\\\ ZIPPO \\\
Allegro: Tyli
Lokalizacja: Świdnica

Re: Forumowa 2016

Post autor: Tyli »

grawer wrzucony przez pipaska fajny jest ale nie idźmy tą drogą.
Jeśli są w stanie zrobić coś takiego w Bradford to tak jak nie to zdecydujemy się na sposób wykończenia po wyborze projektu.

Uważam, że 10 edycję bezwzględnie powinniśmy wykonać w Bradford.

Jeszcze taka myśl mi przyszła, że projekty powinniśmy mieć możliwość zgłaszania lub w ogóle fazę projektowania zacząć dopiero po ustaleniu czy jest zgoda zippo na ich logo i płomień.
http://www.youtube.com/watch?v=JScq7vkF_gk" onclick="window.open(this.href);return false;
Jogi
Posty: 2771
Rejestracja: pn mar 14, 2011 2:22 pm
Bday.: J ZIPPO III
Allegro: czomon
Lokalizacja: Tarnów

Re: Forumowa 2016

Post autor: Jogi »

Właśnie dlatego zapytam, czy Zbyszek kontaktował się już z Pawłem. Bo mamy już 22. 06.
Awatar użytkownika
Tyli
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 626
Rejestracja: śr kwie 20, 2011 9:23 pm
Bday.: \\\\ ZIPPO \\\
Allegro: Tyli
Lokalizacja: Świdnica

Re: Forumowa 2016

Post autor: Tyli »

był pomysł ustanowienia kamieni milowych :)

do 31.07.2015r. ustalenie możliwości prawnych projektu,
od 1.08.2015r. do 30.09.2015r. zgłaszanie projektów (ewentualny konkurs wg. pomysłu Zbyszka)
od 1.10.2015r. do 15.10.2015 wybór projektu o ile będzie to głosowanie
od 15.10.2015r. do 31.10.2015r. lista i przedpłata
od.1.11.2015r. zamówienie kontakt z Bradford, dogranie projektu


ja tak to widzę
http://www.youtube.com/watch?v=JScq7vkF_gk" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ