Zabawa w zakup Zippo

omegaZippo
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 14, 2017 9:42 am
Bday.: \\\ ZIPPO \\\

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: omegaZippo »

Już tak się tych nowych nie bójcie. I trzeba pamiętać, że to działa w dwie strony, Wy nie znacie Nowych, nowi nie znają Starych.
Ja niestety odpadam, jak dla mnie zbyt wysoka zrzutka i bardziej chodzi mi o fakt, że nie wiedziałbym co kupić za tą kwotę, ale może jak bardziej się wkręcę w kolekcjonerstwo to sprawa wyda się prostsza ;) Nadal uważam, że to fajna inicjatywa i trzymam kciuki, żebyście dobili do 10 chętnych.
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: rolf »

omegaZippo pisze:bardziej chodzi mi o fakt, że nie wiedziałbym co kupić za tą kwotę
Spoko, jak będziesz gdzieś pod koniec to zdążysz sobie coś znaleźć :P
omegaZippo pisze:Już tak się tych nowych nie bójcie. I trzeba pamiętać, że to działa w dwie strony, Wy nie znacie Nowych, nowi nie znają Starych.
Masz dużo racji, ale przyznasz, że ta niewielka niedogodność jest dość sprawiedliwa - nikogo nie wykluczamy z zabawy, jedynie delikatnie się zabezpieczamy. My mamy pewność, że nikt w ciula nie poleci, a "nowi" i tak się bawią. Nie piję tu absolutnie do Ciebie, ale teoretycznie jest możliwe, że ktoś się zarejestruje, weźmie udział w zabawie na początku listy, zgarnie 500 zeta i tyle go będziemy widzieli... A starzy to trochę inna historia - znamy się, wiemy kto jest kto - niechby tylko taki "stary" próbował kręcić jakieś wałki w zabawie, to jesteśmy w stanie go namierzyć i odwiedzić ze smutnymi minami (np taki ja - gdybym coś nawywijał i zniknął z kasą, to sporo osób ma tu mój adres, a kilka nawet u mnie było, więc zaraz mnie znajdą) ;)

Zresztą, sam zobacz - "starzy" się biją o miejsca na końcu listy, bo to najlepsze miejsca :)
omegaZippo
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 14, 2017 9:42 am
Bday.: \\\ ZIPPO \\\

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: omegaZippo »

rolf pisze:
omegaZippo pisze:Już tak się tych nowych nie bójcie. I trzeba pamiętać, że to działa w dwie strony, Wy nie znacie Nowych, nowi nie znają Starych.
Masz dużo racji, ale przyznasz, że ta niewielka niedogodność jest dość sprawiedliwa - nikogo nie wykluczamy z zabawy, jedynie delikatnie się zabezpieczamy. My mamy pewność, że nikt w ciula nie poleci, a "nowi" i tak się bawią. Nie piję tu absolutnie do Ciebie, ale teoretycznie jest możliwe, że ktoś się zarejestruje, weźmie udział w zabawie na początku listy, zgarnie 500 zeta i tyle go będziemy widzieli... A starzy to trochę inna historia - znamy się, wiemy kto jest kto - niechby tylko taki "stary" próbował kręcić jakieś wałki w zabawie, to jesteśmy w stanie go namierzyć i odwiedzić ze smutnymi minami (np taki ja - gdybym coś nawywijał i zniknął z kasą, to sporo osób ma tu mój adres, a kilka nawet u mnie było, więc zaraz mnie znajdą) ;)

Zresztą, sam zobacz - "starzy" się biją o miejsca na końcu listy, bo to najlepsze miejsca :)
Spoko, rozumiem :) btw w regulaminie zippokonto znalazłem nawet zapis, że min 3 miesiące trza być zarejestrowanym ;)
rolf pisze:
omegaZippo pisze:bardziej chodzi mi o fakt, że nie wiedziałbym co kupić za tą kwotę
Spoko, jak będziesz gdzieś pod koniec to zdążysz sobie coś znaleźć :P
hmm w sumie racja... zastanowię się jeszcze zatem. Stykła by mi jakaś czarna z sową lub wilkiem...
Awatar użytkownika
remik62
Midnight Chrome
Midnight Chrome
Posty: 930
Rejestracja: czw maja 12, 2011 9:25 pm
Bday.: .. ZIPPO ..
Allegro: remik62
E-bay: remik62
Lokalizacja: Biała/opolskie/Polska

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: remik62 »

1.
2.
3.
4.
5. lawcu
6. rolf
7. remik62
8.wampir1979
9. gacoperz
10. djarab
Moja ulubiona gierka
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: rolf »

Czterech brakuje! Czterech! Serio, nikt więcej nie chce? :(
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: gacoperz »

Robimy w 6 osób?
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: djarab »

Mozemy i w 6 :)
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
rolf
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1807
Rejestracja: pt maja 13, 2011 9:33 am
Bday.: A ZIPPO III
Lokalizacja: Sokołów Młp.

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: rolf »

Możemy, ale wtedy, żeby to miało sens, trzeba jakąś wyższą kwotę składki ustalić.
A dopuszczamy "wykupienie" dwóch miejsc na liście? Bo na przykład ja byłbym chętny.
Awatar użytkownika
gacoperz
Posty: 3353
Rejestracja: pn mar 14, 2011 11:30 am
Bday.: / ZIPPO /
Allegro: gacurro
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: gacoperz »

100pln?
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Zabawa w zakup Zippo

Post autor: djarab »

Dla mnie spoko, ale niech sie rowniez inni uczestnicy wypowiedza.
Hanys Przodowy
ODPOWIEDZ