Witam.

Jesteś nowy na naszym Forum? Tutaj możesz się przywitać!
gk7
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 11, 2016 10:58 am
Bday.: /// ZIPPO ///

Witam.

Post autor: gk7 »

Mieszkam w Częstochowie. Palaczem nie jestem (no może jedno cygaro na kwartał), ale jestem osobą praktyczną. Noszę przy sobie małą latarkę, szwajcarski scyzoryk, składany nożyk, dodatkowo jakieś łomiki, otwieracze itp gadżety. Wszystko się przydaje na co dzień :)
Szukałem też źródła ognia. Zapalniczka praktyczniejsza niż krzesiwo. Do tej pory były to jednorazówki z marketu, ale lubię przedmioty solidne i markowe. Zapadła więc decyzja o zakupie Zippo.
Przeglądając net w poszukiwaniu informacji na temat oryginalności trafiłem na forum. Czytałem kilka dni i się spodobało. Taka odskocznia od tego co przeglądałem do tej pory :D

Kolekcjonerem się nie stanę, ale tematyka spodobała mi się na tyle, że sporo poczytam.
Zakupiłem pierwsze Zippo i jestem mega zadowolony. Noszę przy sobie, czasem wyjmę i popatrzę, czasem odpalę bez celu. Jestem dziwny? Przepadłem? :)

Pozdrawiam. Grzesiek.
Awatar użytkownika
akm79
Gold Plated
Gold Plated
Posty: 1770
Rejestracja: pt maja 13, 2011 8:21 pm
Bday.: / ZIPPO
Lokalizacja: OSTRÓDA

Re: Witam.

Post autor: akm79 »

Witaj na forum,gk7


To co przeżywasz , to nazywa się magia zippo. :zippo: :)
Sztywniutko. :)
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: Witam.

Post autor: oppiz »

gk7 pisze:dodatkowo jakieś łomiki, otwieracze itp gadżety. Wszystko się przydaje na co dzień
Z tymi łomikami chodzisz na włamiki ? :hyhy: ;)

Witaj gk7 :ok:
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
gk7
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 11, 2016 10:58 am
Bday.: /// ZIPPO ///

Re: Witam.

Post autor: gk7 »

Nie. To taki rodzaj mini kluczyka płaskiego z różnymi rozmiarami oczek, otwieraczem do piwa itp. Ma funkcję łomika, ale co najwyżej można nim gwoździa wyjąć. To całkiem użytkowe wynalazki :)
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Witam.

Post autor: viciu »

gk7 pisze:Mieszkam w Częstochowie.
O, prawie krajan. Ciut na południe i moglibyśmy się na myszkowskich ulicach w dawnych czasach mijać. Cześć, sąsiad!
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
gk7
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 11, 2016 10:58 am
Bday.: /// ZIPPO ///

Re: Witam.

Post autor: gk7 »

Hej. Przez Myszków nieraz przejeżdżam. A jeśli Ty teraz w Markach mieszkasz to też znajoma dla mnie miejscowość. Byłem tam dawno temu w pewnym przybytku za szkołą, pod lasem :) Później to zaorali i postawili osiedle ;)
Świat jest mały.
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Witam.

Post autor: viciu »

Za którą szkołą?

Patatajam Nową Galaktyczną Grandą.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
gk7
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 11, 2016 10:58 am
Bday.: /// ZIPPO ///

Re: Witam.

Post autor: gk7 »

Hmm, to był rok 97, wiele danych uleciało. Jadąc na Białystok po prawej stronie. Jak otwarcie napiszę, że tam była jednostka powinieneś wiedzieć. Chyba, że czas zatarł nawet takie informacje. Starsi tambylcy powinni kumać ;)
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Witam.

Post autor: viciu »

Hehe, popytam zatem. Najbliższe wojsko w okolicy co prawda jest w Zielonce, ale może uda mi się od rodziny żony coś wyciągnąć...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
ODPOWIEDZ