Wice & Kawały

Śmiech to zdrowie. Więc śmiejmy się
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wice & Kawały

Post autor: djarab »

Dwóch facetów gra w golfa, chcą szybko rozegrać partię, ale przed nimi grają dwie początkujące kobiety, którym bardzo wolno idzie gra. Jeden mówi do drugiego:
- Idź do nich i zapytaj się, czy możemy je wyprzedzić?
Drugi idzie, dochodzi do połowy, zatrzymuje się i szybko wraca. Pierwszy pyta:
- Co się stało?
- Słuchaj, ty musisz iść, bo jedna z nich to moja żona, a druga to moja kochanka! Nie mogę się z nimi równocześnie zobaczyć!
- Ok, rozumiem, jasne.
Pierwszy podszedł do połowy, zatrzymał się i też wraca. Drugi pyta go:
- No, co jest?
- Jaki ten świat mały!
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wice & Kawały

Post autor: viciu »

Wchodzi facet do sklepu zoologicznego i stwierdza, że chcę kupić zwierzątko. Właściciel informuje go, że ma gadającą stonogę.
- Naprawdę, za ile?
- Jak dla pana 200 zł.
Zachwycony facet kupuje stonogę i bierze ją do domu. Po dotarciu na miejsce kładzie pudełko po zapałkach ze stonogą w środku na stole, otwiera je i mówi:
-Panie Stonogo, masz ochotę na kielonka?
Stonoga nic nie odpowiedział. Facet stwierdził, że pewnie jest zmęczony po podróży, więc może później sobie z nią pogada.
Po godzinie znowu otwiera pudełko i rzecze:
- Panie Stonogo, kielonka?
Stonoga znowu nic nie opowiedziała.
Facet robi się podejrzliwy i stwierdza, że jak za godzinę stonoga się nie odezwie, to pójdzie z reklamacją do sklepu zoologicznego.
Po godzinie znowu otwiera pudełko i rzecze:
- Panie Stonogo, kielonka?
A na to stonoga:
- Słyszałem cię za pierwszym razem kretynie, buty zakładam...
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wice & Kawały

Post autor: djarab »

W klinice ginekologicznej jeden ginekolog podbiega do drugiego i krzyczy
- Chodź szybko, u mnie na fotelu jest kobieta, która ma łechtaczkę jak arbuz. W życiu się z czymś takim nie spotkałem!
Idą szybko do gabinetu, ten który został zawołany patrzy, a tam zwyczajna kobieta.
Nachyla się i szepcze
- Ty, ale ona ma całkiem normalną łechtaczkę
- No ale spróbuj!
Hanys Przodowy
PaulaMała
Street Chrome
Street Chrome
Posty: 22
Rejestracja: pt kwie 17, 2015 8:01 am
Bday.: Not specified

Re: Wice & Kawały

Post autor: PaulaMała »

Córka prosi ojca : Tato chciałabym pójść na dyskotekę . Ojciec na to : nie ma szans , słabo się uczysz w szkole , to masz szlaban. Córka : ale Tato bardzo Cię proszę. Ojciec : no dobra pójdziesz jak zrobisz mi loda. Córka ; no dobra. Zrobiła staremu laskę i poszła na dyskotekę. Tydzień później znów prosi Ojca ; Tato chciałabym pójść na dyskotekę. Ojciec: to wiesz co masz robić. Córka zrobiła swoje i znów poszła na dyskotekę. Po tygodniu sytuacja się powtarza. Tato idę na dyskotekę , a Ojciec mówi ; córciu to do roboty. Córka trochę zszokowana , Tato, ale ON pachnie kupą. Ojciec z uśmiechem na ustach; a co ty kurwa myślisz , że Twój brat nie chciał iść na mecz???
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wice & Kawały

Post autor: djarab »

Typ wyszedł na ulicę i pomachał ręką by zawołać taryfę. W tym samym momencie taryfa zatrzymuje się obok niego, otwierają się drzwi a taryfiarz mówi:
- Perfekcyjnie trafiona chwila! Identycznie jak Mirek.
- Kto???
- Mirosław Woźniak... Jest to facet, który wszystko robił w samą porę. Podobnie jak nadjechałem w chwili kiedy pan podniósł rękę. Dokładnie tak wszystko wychodziło w życiu Mirkowi -jednym słowem idealnie.
- Nikt nie jest idealny.
- Ale w przypadku Mirka właśnie tak jest. Był wspaniałej atletycznej budowy. Mógł wygrać Wielkiego Szlema w tenisie. Mógł grać w golfa z profesjonalistami. Śpiewał jak słowik, tańczył jak gwiazda z Broadwayu, a gdyby pan mógł usłyszeć jak grał na fortepianie!
Był niesamowitym facetem.
- Wychodzi na to, że rzeczywiście był wspaniałym człowiekiem.
- Ale to jeszcze nic! Miał pamięć jak komputer. Pamiętał urodziny wszystkich których znał. Znał się na winach, do którego dania ma które zamówić oraz jakim widelcem jeść poszczególną potrawę. Umiał naprawić wszystko. Nie jak ja. Kiedy wymieniam bezpiecznik, pół ulicy zostaje bez prądu... Ale Mirosław Woźniak robił wszystko idealnie.
- No niesamowity facet!
- Zawsze wybierał najszybszą drogę przez miasto. Nie jak ja. Ja zawsze utknę w korkach... Ale Mirek nigdy się nie pomylił. Również doskonale umiał się obchodzić z kobietami.
Nigdy im się nie przeciwstawiał, nawet kiedy nie miały racji... Zawsze był idealnie ubranym, a buty miał zawsze idealnie wyglancowane. Był doskonałym człowiekiem! Nikt się nie może porównać z Mirosławem Woźniakiem.
- Wyjątkowo ciekawa osoba. Jak go pan poznał?
- Nigdy go nie poznałem. Umarł, a ja ożeniłem jego pieprzoną wdowę...
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
djarab
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4945
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 5:07 pm
Bday.: \\ ZIPPO \\
Lokalizacja: Stahlhammer
Kontakt:

Re: Wice & Kawały

Post autor: djarab »

Jak długo trwa weekend w patologicznej rodzinie?
.
.
.
Bite dwa dni
Hanys Przodowy
Awatar użytkownika
oppiz
Titanium Coated
Titanium Coated
Posty: 2286
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 1:25 am
Bday.: ... ZIPPO ..
Lokalizacja: Legi(a/o)nowo

Re: Wice & Kawały

Post autor: oppiz »

:rotfl:
Zapalniczko... pokaż mi swój spód... i wkład, a powiem ci czym jesteś.
alex_k
Satin Chrome
Satin Chrome
Posty: 147
Rejestracja: pn maja 16, 2011 7:58 pm
Bday.: Not specified
Allegro: alex_kaminsky
E-bay: alex_kam

Re: Wice & Kawały

Post autor: alex_k »

Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
viciu
George Blaisdell
George Blaisdell
Posty: 4712
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 3:56 pm
Bday.: /// ZIPPO //
Allegro: viciufulik
E-bay: viciufulik
Lokalizacja: Marki

Re: Wice & Kawały

Post autor: viciu »

Hobbystów to zrzesza nasze forum.
Na innych są qoqierboleńcy, dewianci i margines.
No bo proszę - ja rozumiem różne marki latarek, zakres światła, kąt, skupienie - a u nas jedna firma, paliwo zasadniczo też bez ekstrawagancji.
A że czasami wyjdzie dyskusja, czy łabędź ma być dziobem w lewo czy w prawo? Na żółtym tle czy na macie? I czy slimy to jeszcze pełnoprawne Zippo czy już szajs? I po cholerę komuś Blu, skoro Koryntiany są ładniejsze? I czy zawias z trzema oczkami jest gorszy od tego z pięcioma? A dlaczego niby ktoś niema se używać Mazziego do odpalania Carmenów? I od kiedy wkłady są klejone, a nie lutowane? I czy knot ma być skręcony w S lewo- czy prawoskrętnie? I jaki to będzie miało wpływ na sprężynę krzywki?
To są absolutnie normalne kwestie, obok których nie można przejść obojętnie.
Zastrzegam, że te wiadomości pochodzą od vicia i nie mogę zapewnić o ich 100% pewności.
Pilkunnussija, koneser tatara zjedzonego jak najpóźniej, arbiter elegantiarum i wicepierdoła
Awatar użytkownika
osterode
High Polished Chrome
High Polished Chrome
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 13, 2011 11:06 am
Bday.: Not specified

Re: Wice & Kawały

Post autor: osterode »

Tato tato!
Na ulicy zwyzywali mnie od pedałów i ciot!
Gdzie ? Kto??
Aaa...tacy przystojni chuligani...
ODPOWIEDZ